Svatby jsou naše parketa

Na svatbě se snažíme být spíše neviditelní. Jsme rádi, když je video co nejpřirozenější a účastníci se ani nedívají do objektivů (pouze pokud je o to v některých situacích požádáme). Máme rádi uvolněnou přátelskou atmosféru. Svatebčany do ničeho nenutíme, pouze vznášíme návrhy, které se zfilmují, jen když druhá strana souhlasí.

Vyberte si balíček, který Vám nejvíce vyhovuje dle délky a podoby výsledného výstupu. Balíčky je možno kombinovat nebo různě upravovat.

Sleva!

Novým objednávkám na svatby pro rok 2024 učiněným do konce roku 2023 nyní nabízíme mimořádně vysokou slevu 30 % na všechny typy svatebních balíčků. 
Výsledná cena po slevě pro tyto svatby je již vyčíslena níže.

Standardní balíček

svatební klip o délce 3 - 5 minut
několikavteřinový reel na Instagram
9 - 11 hodin natáčení
Do videa zpracujeme zpravidla vše co se odehraje od přípravy nevěsty až do večerní zábavy. 2 kameramani, 2-4 kamery, možnost dronu, zpracování záběrů do výsledného videa, colorgrading, dopravné do 60 km od Prostějova v ceně.
16 900 Kč
11 830 Kč

Speciální balíček

velký svatební klip o délce 7 - 10 minut
několikavteřinový reel na Instagram
9 - 11 hodin natáčení
Do videa zpracujeme zpravidla vše co se odehraje od přípravy nevěsty až do večerní zábavy. 2 kameramani, 2-4 kamery, možnost dronu, záznam audiostopy pro využití ve videu, zpracování záběrů do výsledného videa, colorgrading, dopravné do 60 km od Prostějova v ceně.
19 900 Kč
13 930 Kč

Velký balíček

svatební klip o délce 3 - 5 minut
záznam svatebního dne 30-60 minut
několikavteřinový reel na Instagram
12 a více hodin natáčení
Do videa zpracujeme zpravidla vše co se odehraje od přípravy nevěsty až do pozdější večerní zábavy. 2 kameramani, 4 kamery, možnost dronu, profesionální záznam audiostopy pro záznam svatebního dne, zpracování záběrů do výsledného videa, colorgrading, dopravné v ceně.
22 900 Kč
16 030 Kč

Naše tipy

Investujte pouze do prověřených dodavatelů, kteří mají jasnou historii a dostatek práce na ukázku. To, že kamarádka natáčí, ještě nemusí znamenat, že je kameramanka. Natáčení svateb vyžaduje opravdu velké zkušenosti, protože žádný důležitý okamžik nelze zopakovat. Zkušený svatební kameraman dobře zná svůj prostor, ví přesně, jak svatební obřad probíhá a jak se při obřadu pohybovat, abychom si s fotografem navzájem nepřekáželi.

Pokud to bude možné, zajistěte prosím, aby svatebčané při svatebním obřadu nefotili na své mobilní telefony a tablety. Není nic horšího, než když kolem vás poletují hosté s mobilem v ruce a kazí tak čisté záběry nám i fotografovi.
Ⓒ 2023 ZERAFILM | Stránky od WebyW.cz